Dane kontaktowe

Wine 4 You Sp. z o.o.
ul. Okulickiego 19, 05-500 Piaseczno

infolinia: 663 444 444
tel. (22) 701 71 44, fax. (22) 701 71 45
NIP: 1231030757, REGON: 712570433

Sąd Rejonowy Warszawa
XXI Wyd. Gosp. KRS 0000216543
wysokość kapitału zakładowego: 800 000 PLN

Jarosław Cybulski – Prezes Zarządu
cybulski@wine4you.pl

Aneta Łozowska – Marketing / PR / Kontakt z zagranicą
533 322 241 / lozowska@wine4you.p

 

Dział Handlowy

Krzysztof Kassenberg – Dyrektor Handlowy
601 176 160 / kasseberg@wine4you.pl

Bogdan Wiśniewski – Key Account Manager
Rejon Warszawa, Lublin, Radom, Piotrków Trybunalski, Zamość, Kazimierz Dolny
603 867 548 / wisniewski@wine4you.pl

Ryszard Nowicki – Area Manager
Rejon Warszawa
603 336 706 / nowicki@wine4you.pl

Andrzej Sidwa – Area Manager
Rejon Warszawa, Siedlce, Łuków, Biała Podlaska
605 552 241 / sidwa@wine4you.pl

Henryk Mach – Area Manager
Rejon Kraków, Kielce, Rzeszów, Zakopane
601 176 170 / mach@wine4you.pl

Karolina Skalmierska – Area Manager
Rejon Katowice, Beskid Śląski i Żywiecki, Bielsko-Biała, Częstochowa
533 344 006 / skalmierska@wine4you.pl

Daniel Ujma – Area Manager
Rejon Wrocław, Opole, Wieluń, Łódź, Dolny Śląsk
883 915 127 / ujma@wine4you.pl

Adam Bilicki – Dyrektor Handlowy Polska Północna
Pomorze, Wielkopolska, Kujawsko-Pomorskie, Warmia-Mazury
726 021 101 / bilicki@wine4you.pl

Martin Sikora – Area Manager
Rejon Gdańsk, Sopot, Gdynia, Koszalin, Pomorze
601 176 169 / sikora@wine4you.pl

Grzegorz Wieczorek – Area Manager
Rejon Gdańsk, Sopot, Gdynia, Kujawy, Wielkopolska
726 021 103 / wieczorek@wine4you.pl

Jacek Szweda – Area Manager
Rejon Poznań, Gorzów Wlkp., Bydgoszcz, Toruń, Szczecinek
603 867 544 / szweda@wine4you.pl

 

fb gp tw

 

Kontakt

W celu skontaktowania się z nami zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Koszyk

Brak produktów w koszyku.