Warsztaty winiarskie

cybulski
Warsztaty z wybitnym koneserem

Jarosław Cybulski

Koneser i kolekcjoner, twórca czołowych firm zajmujących się importem wysokiej jakości win. Aktualnie Prezes i współwłaściciel Wine4you.

Wieloletni doradca przy Kancelarii Prezydenta RP w zakresie doboru win i potraw na oficjalne przyjęcia Głów Państw. Doradzał także wielu innym znanym osobistościom ze świata kultury i biznesu.

Skorzystaj z wiedzy czołowego importera win

Wine 4 You to nie tylko dystrybutor prestiżowych marek wina. Wieloletnie doświadczenie w imporcie, degustacji i ocenie win z całego świata pozwoliło nam stworzyć ofertę szkoleń winiarskich, podczas których zdobędziecie Państwo niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą produkcji i degustacji win. Zapraszamy na prawdziwą ucztę dla zmysłów!

Podczas warsztatów winiarskich będziecie mieli okazję zdobyć podstawową wiedzę o winie. Poznamy najważniejsze białe i czerwone szczepy, omówimy najpopularniejsze regiony winiarskie oraz prześledzimy tajniki produkcji wina.

Centralną częścią szkoleń winiarskich jest degustacja wina z różnych regionów świata – wspólnie nauczymy się właściwie nazywać aromaty i smaki występujące w winie. Będziecie umieli odpowiedzieć na pytanie, które szczepy oraz style najbardziej przypadają Wam do gustu. Wśród umiejętności wyniesionych z kursu należy zaznaczyć dobór wina do potraw, co stanowi podstawę kultury serwowania wina. Poruszamy również zagadnienia takie jak wybór odpowiednich kieliszków, sposobu przechowywania wina czy też umiejętność czytania etykiety – ale to tylko przedsmak tego, co dają nasze wyjątkowe spotkania.

ctawarsztaty
WARSZTATY Z WINE4YOU

Brzmi zachęcająco, a smakuje jeszcze lepiej!

Warsztat winiarski z jeden z naszych ekspertów wina to intrygujące spotkanie ze światem win, które pozwoli obudzić w sobie unikalną pasję. Nasz specjalista wprowadzi uczestników warsztatu w fascynujący świat smaków, kolorów i aromatów. Po warsztacie winiarski z Wine4You wino już nigdy nie będzie smakowało tak samo. Przyjemność dla ducha i ciała!