Oferta dla firm

dlafirm

Oferta Business to Business

Wina i szkolenia winiarskie dla firm

Wsparcie, którego Wine4You udziela klientowi, nie kończy się na terminowym dostarczeniu wina za możliwie najniższą cenę. Naszą misją jest podnoszenie kultury picia wina przez edukację.

Dlatego też oferujemy naszym klientom wyjątkowy pakiet usług – szkoleń, prezentacji, szeroko rozumianej wiedzy winiarskiej pozwalający zaoferować partnerom coś więcej niż wino i wprowadzić relacje z nimi na wyższy poziom.

Zestawy świąteczne

Możliwość personalizacji zestawów świątecznych, etykiet, opakowań

Mamy duże doświadczenie w tworzeniu zestawów świątecznych z winem w roli głównej. Świadczymy kompleksowe usługi – utworzeniu indywidualnych zestawów świątecznych wedle wytycznych naszych klientów, oferujemy personalizację, odpowiednio zabezpieczamy przesyłki i dostarczamy je pod wskazane adresy

Oferujemy personalizację zestawów świątecznych w postaci umieszczenia logotypu firmy na opakowaniach, skrzyneczkach, etykietach, zawieszkach, kartkach z życzeniami. Współpracujemy z podwykonawcami, którzy stosują różne techniki, aby stworzyć finalny produkt spełniający każdorazowo oczekiwania naszych klientów. Czas realizacji i koszt są kalkulowane indywidualnie w zależności od przedmiotu zamówienia. W przypadku większych zamówień istnieje możliwość negocjacji cen.

Opcje opakowań personalizowanych:

* Naklejka z logo, do 1000 szt. realizacja 2 dni
* Tabliczka z logo, do 300 szt. realizacja 2 dni
* Hot stamping (metaliczne kolory: złoty lub srebrny); realizacja 4-5 dni; minimalne zamówienie 100 szt.
* Grawer laserowy (wypalenie laserowe), do 300 szt. realizacja 4-5 dni

W celu przygotowania oferty dopasowanej do potrzeb i budżetu zapraszamy do kontaktu mailowego: cybulska@wine4you.pl

Przykłady naszych realizacji