Kontakt

Dział obsługi klienta Wine4You

Jeżeli chcecie Państwo złożyć specjalne zamówienie, rozpocząć współpracę lub też uzyskać szczegółowe informacje na temat warsztatów winiarskich, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza znajdującego się poniżej. Nasi sommelierzy chętnie udzielą Państwu niezbędnych informacji oraz doradzą podczas wyboru wina. Dzięki naszej wiedzy i znajomości win całego świata wybiorą Państwo wino odpowiednie na daną okazję czy porę roku.

infolinia: +48 663 444 444 / +48 22 701 71 44

email: info@wine4you.pl

Dział handlowy Wine4You

Krzysztof Kassenberg

Dyrektor Handlowy

tel. 601 176 160

kassenberg@wine4you.pl

Paulina Cybulska

Office Sales Manager

tel. 669 433 101

cybulska@wine4you.pl

Julio Cesar Sobrino

Business Development Manager

mazowieckie, lubelskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

tel. 603 867 548

sobrino@wine4you.pl

Ryszard Nowicki

Area Manager

mazowieckie

tel. 603 336 706

nowicki@wine4you.pl

Andrzej Sidwa

Area Manager

mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

tel. 605 552 241

sidwa@wine4you.pl

Henryk Mach

Area Manager

małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, śląskie

tel. 601 176 170

mach@wine4you.pl

Daniel Ujma

Area Manager

śląskie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie, lubuskie

tel. 883 915 127

ujma@wine4you.pl

Magda Rymarkiewicz

Area Manager

pomorskie, zachodniopomorskie

tel. 601 176 169

rymarkiewicz@wine4you.pl

Stefania Płoska

Business Developer

mazowieckie

tel. 669 433 102

ploska@wine4you.pl

Agnieszka Łaskowska

Area Manager

mazurskie

tel. 533 322 241

laskowska@wine4you.pl

Skontaktuj się z nami

Polityka prywatności