Kontakt

Dział obsługi klienta Wine4You

Jeżeli chcecie Państwo złożyć specjalne zamówienie, rozpocząć współpracę lub też uzyskać szczegółowe informacje na temat warsztatów winiarskich, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza znajdującego się poniżej. Nasi sommelierzy chętnie udzielą Państwu niezbędnych informacji oraz doradzą podczas wyboru wina. Dzięki naszej wiedzy i znajomości win całego świata wybiorą Państwo wino odpowiednie na daną okazję czy porę roku.

infolinia / zamówienia: +48 663 444 444 / +48 22 701 71 44

email: info@wine4you.pl

Dział administracji Wine4You

Jarosław Cybulski

Prezes zarządu

cybulski@wine4you.pl

Paweł Król

Kierownik sprzedaży i logistyki

tel. 669 433 104

krol@wine4you.pl

Bożena Jasiak

Zamówienie i logistyka

tel. (22) 701 71 44

jasiak@wine4you.pl

Agnieszka Bociarska

Zamówienia, logistyka, należności

tel. 726 021 102

bociarska@wine4you.pl

Dział handlowy Wine4You

Krzysztof Kassenberg

Dyrektor Handlowy

tel. 601 176 160

kassenberg@wine4you.pl

Paulina Cybulska

Office Sales Manager

tel. 669 433 101

cybulska@wine4you.pl

Julio Cesar Sobrino

Business Development Manager

Mazowieckie, Lubelskie

tel. 603 867 548

sobrino@wine4you.pl

Ryszard Nowicki

Area Manager

Mazowieckie

tel. 603 336 706

nowicki@wine4you.pl

Andrzej Sidwa

Area Manager

Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie

tel. 605 552 241

sidwa@wine4you.pl

Henryk Mach

Area Manager

Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. 601 176 170

mach@wine4you.pl

Daniel Ujma

Area Manager

Górny Śląsk, Opolskie, Łódzkie, Lubuskie

tel. 883 915 127

ujma@wine4you.pl

Marcin Łysakowski

Area Manager

Pomorskie, Zachodniopomorskie

tel. 601 176 169

lysakowski@wine4you.pl

Stefania Płoska

Sales Manager

Mazowieckie

tel. 669 433 102

ploska@wine4you.pl

Agnieszka Łaskowska

Area Manager

Mazurskie

tel. 533 322 241

laskowska@wine4you.pl

Anna Ujma

Area Manager

Śląsk

tel. 533 344 006

anna.ujma@wine4you.pl

Michał Śliwiński

Area Manager

Kujawsko-Pomorskie, Łódź

tel. 537 005 324

sliwinski@wine4you.pl

Grzegorz Ilić

Area Manager

Wielkopolskie, Lubuskie, Kalisz

tel. 534 887 153

ilic@wine4you.pl

Skontaktuj się z nami

Polityka prywatności