Dystrybutor prestiżowych marek

onas3

Jakość wina

Wine 4 You jest prężnie rozwijającą się firmą, która stawia na jakość wina i obsługę Klienta.Reprezentuje na zasadzie wyłączności najlepsze domy winiarskie zdobywające nagrody i wyróżnienia na międzynarodowych zawodach. Firma obok sprzedaży koncentruje się na działalności mającej podnieść wśród społeczeństwa poziom wiedzy o winie. Organizujemy warsztaty winiarskie, degustacje, spotkania z sommelierami oraz producentami. Dzięki temu pozwalamy naszym Klientom odkrywać tajniki produkcji win oraz zarażamy ich pasją i miłością do wina.

onas

Kim jesteśmy

Wine 4 You jest jednym z czołowych importerów i dystrybutorów wina w Polsce. Firma założona w 2004 roku przez Jarosława Cybulskiego (eksperta z 24 letnim doświadczeniem w branży iniarskiej), oferuje asortyment od prestiżowych i wielokrotnie nagradzanych domów winiarskich. Portfolio zadowoli zarówno początkującego znawcę wina, jak i osoby poszukujące perełek do domowych piwnic. Koneserzy znajdą u nas wyjątkowe kompozycje m.in. wina chilijskie, wina z Austrii, z Argentyny, Kalifornii, Nowej Zelandii, Włoch, Hiszpanii, Francji, Niemiec, Portugalii czy też nasze rodzime.

onas2

Import win

Wine 4 You jest wyłącznym dystrybutorem prestiżowych marek wina. Swoim działaniem obejmuje teren całej Polski. Główny rynek sprzedaży stanowi segment HoReCa (hotele, restauracje, catering) 70%, oraz klienci prywatni i sklepy specjalistyczne 30%. Doświadczenie w branży winiarskiej naszych pracowników pozwala lepiej zrozumieć potrzeby Klientów i przełożyć je na praktykę. W naszym portfolio posiadamy ponad 250 etykiet, a także 150 wyselekcjonowanych win dla koneserów, limitowane edycje i wina rocznikowe.

Nasza oferta

ofertawin

Oferta win

horeca

Oferta dla Horeca

sklepw4y

Oferta dla firm

ctawarsztaty

Warsztaty winiarskie

Nasi dostawcy

murrieta
brocard
roederer
muller
lurton

Skontaktuj się z nami

Polityka prywatności